Nasadka udarowa 7/16" długa 1/2" 6-kątna AF calowa Kennedy KEN5832790K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/16" 6-kątna długa udarowa 1/2" A/F calowa Kennedy KEN5832790K
Kennedy KEN-583-2790K
Nasadka udarowa 6-kątna długa 7/16" A/F 1/2"
KEN-583-2790K
Opis produktu
1/2” Nasadki 6-kątne udarowe, długie, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 18mm |
| Dimensions D2 | 22mm |
| Dimensions L | 78mm |
| Dimensions L2 | 14mm |
| Kod EAN13 | 5036140139480 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 7/16" calowe |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 160g |
KEN5832790K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA DLUGA 7/16" A/F 1/2" Kennedy
KEN-583-2790K
SM.CK016,37,5ZLNE
Narzędzia Cromwell