Przedłużka nieiskrząca 1/2" 250mm Kennedy KEN5757060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
505,00 zł
Cena regularna:
410,57 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przedłużka nieiskrząca 250mm 1/2" Kennedy KEN5757060K
Kennedy KEN-575-7060K
KEN5757060K
PRZEDLUZKA NIEISKRZACA 250mm 1/2" Kennedy
KEN-575-7060K
SM.CK016,295,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Bezpieczne przedłużki
Posiadają kulkę dystansową.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125827 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Długość całk./opak. | 250mm |
| Square Drive | 1/2" calowe |
| Nr produktu | 122-1012 |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 455g |