Nasadka udarowa 7/8" 1" calowa 6-kątna Kennedy KEN5835610K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 7/8" 6-kątna udarowa 1" calowa Kennedy KEN5835610K
Kennedy KEN-583-5610K
Nasadka udarowa 6-kątna 7/8", 1"
KEN-583-5610K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 39mm |
| Dimensions D2 | 51mm |
| Dimensions L | 58mm |
| Dimensions L2 | 17mm |
| Kod EAN13 | 5036140141186 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 7/8" calowe |
| Style | A |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 700g |
KEN5835610K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 7/8", 1" Kennedy
KEN-583-5610K
SM.CK016,72,8ZLNE
Narzędzia Cromwell