Nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej P50 100szt. Yamoto YRK2024150K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
615,60 zł
Cena regularna:
500,49 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej P50 100szt. Yamoto YRK2024150K
Yamoto YRK-202-4150K
YRK2024150K
115mm ZIRC/AO RES T/COATS/S FIBRE DISCS P50 Yamoto YRK2024150K
YRK-202-4150K
KC-016,261,6ZN/SM.[NM]
Ziarno cyrkonowe z dodatkami ściernymi, które smarują i chłodzą powierzchnię szlifowaną, przedłużają żywotność krążków. Można stosować do wszelkich stali nierdzewnych, zgrzewów spawalniczcyh na żeliwie i innych nietypowych metali przy wydłużonym cyklu pracy, usuwając duże ilości metalu bez bez zagrożenia przegrzania krążków.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 115 mm |
| Disc Bore | 22 mm |
| EAN13 | 5036140289017 |
| ecl@ss | 21011313 |
| Ziarnistość | P50 |
| Oznaczenie | YRK-202-4150K |
| UNSPSC | 31191506 |
| Weight per 25 | 0.60 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 22mm |
| Średnica dysku | 115mm |
| Grade | P50 |
| Maximum Operating Speed | 13,300 rpm revolutions per minute |
| Numer produktu | ZF714-P50 |
| Materiał ścierny | Zirconia Alumina |
| Backing Material | Fibre |
| Vacuum Hole Design | No Holes |