Nauszniki mocowane na kasku Tuffsafe TFF9581250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HELMET EAR DEFENDERS Tuffsafe TFF9581250K
Tuffsafe TFF-958-1250K
TFF9581250K
HELMET EAR DEFENDERS Tuffsafe
TFF-958-1250K
SM.CK016,45ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nauszniki mocowane na kasku
Wykonane z materiałów wysokiej jakości i zaprojektowane tak, aby były wygodne nawet w trakcie długich okresów używania. Używać tylko z kaskami Tuffsafe Vented Safety Helmets. Zgodne z normą EN 352-3: 2002
Kolor: żółty
SNR: 27dB.
Wszystkie przedmioty sprzedawane oddzielnie
Nauszniki, wizjer oraz pałąk wizjera dostarczane oddzielnie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery Life | |
| Producent | Tuffsafe |
| Communication Type | |
| Cup Colour | Żółty |
| Cup Material | ABS |
| EAN13 Barcode | 5036140229938 |
| Ear Cushion Material | PVC |
| Ear Defender Type | Clip-on |
| eCl@ss Code | 40019090 |
| Headband Material | |
| High Attenuation Rating | 29 dB |
| Insulation Type | Not Dielectric |
| Low Attenuation Rating | 17 dB |
| Medium Attenuation Rating | 25 dB |
| Push-to-Hear Duration | |
| Single Number Rating (SNR) | 27 dB |
| Standard, norma | EN 352-3: 2002 |
| Supplier Part No. | TFF-958-1250K |
| UNSPSC Code | 46181902 |
| Visibility Features | |
| Waga | 200 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | g |
| Standard, norma | EN 352-3: 2002 |
| Ear Defender Type | Clip-on |
| Single Number Rating (SNR) | 27 dB decibel |
| Communication Type | No Communication Feature |
| Insulation Type | |
| Cup Colour | Żółty |
| High Attenuation Rating | 29 dB decibel |
| Medium Attenuation Rating | 25 dB decibel |
| Low Attenuation Rating | 17 dB decibel |