Nawiertak 12,5x5mm z węglika spiekanego Sherwood SHR1588160K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 12,5x5mm węglika spiekanego Sherwood SHR1588160K
Sherwood SHR-158-8160K
Nawiertakz węglika spiekanego 12.5x5mm SHR1588160K
SHR-158-8160K
Opis produktu
Stosowane do wykonywania nakiełków 60° w częściach przewidzianych do dalszej obróbki. Żywotność narzędzia jest zwiększona, można wiercić w materiałach trudnych do obróbki. Kąt 60°. Pilot 118°. Wykonane zgodnie z normą BS328.Tolerancje:
Średnica cięcia: +0.0005”
Średnica chwytu: +0.0010”
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 12.5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 118° stopni |
| Drill Point Diameter | 5mm |
| Kod EAN13 | 5036140187436 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 7.5mm |
| Minimum Drill Point Length | 6.3mm |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Długość całk./opak. | 63mm |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 12.5mm |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 45g |
SHR1588160K
Nawiertakz węglika spiekanego 12.5x5mm SHR1588160K
SHR-158-8160K
SM.CK016,128,6ZLNE