Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie PT10 P/C 10" 3szt. Kennedy KEN4902100K
dostępny
Cena regularna:
667,40 zł
Cena regularna:
542,60 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki do uchwytów tokarskich miękkie PT10 P/C 10" 3szt. Kennedy KEN4902100K
Kennedy KEN-490-2100K
KEN4902100K
SZCZEKI DO UCHWYTOW TOKARSKICH MIEKKIE PT10 P/C 10" (OPAK-3) Kennedy
KEN-490-2100K
SM.CK016,202,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do uchwytów metrycznych mechanicznych (Kitagawa/Howa/Matsumoto/Pratt Burnard/SMW/Autoblok etc.).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Diameter | 254 mm |
| Dimensions A | 125 mm |
| Dimensions B | 40 mm |
| Dimensions C | 40 mm |
| Dimensions D | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140108967 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Jaw Code | PT10 |
| K/J Bolt | 30/30/M12 |
| Serrations | 1.5mm x 60 |
| Supplier Part No. | 4902100K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 125mm |
| B | 40mm |
| C | 40mm |
| D | 16mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Jaw Code | PT10 |
| K | mm |
| R | mm |
| S | mm |
| Serrations | 1.5mm x 62 |
| Liczba elementów | |
| To Suit Chuck | 254mm |
| S1 | mm |
| S2 | mm |