Nawiertak 3,15mm x1mm HSS TiN SwissTech SWT1255142A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 3,15mm x1mm HSS TiN Swisstech SWT1255142A
Swisstech SWT-125-5142A
SWT1255142A
3.15mmx1mm HSS CENTRE DRILL TiN TIPPED Swisstech SWT1255142A
SWT-125-5142A
SM.CK016,10,1ZLNE
PosiadajÄ... spiralne rowki, r????ne d?‚ugo?›ci i formy aby zapewnić wysokÄ... jako?›Ä‡ nawierce?„ dla wiÄ™kszo?›ci aplikacji. Pokryte TiN na czÄ™?›ciach roboczych, kÄ...t wewnÄ™trzny 60°. Wykonane zgodnie z: BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333A, ISO 866, ISO 2540, ISO 2541.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 3.15 mm |
| Producent | SwissTech |
| Countersink Angle | 60 ° |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120 ° |
| Drill Point Diameter | 1 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140268975 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 1.9 mm |
| Minimum Drill Point Length | 1.3 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 31.5 mm |
| Radius | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Supplier Part No. | SWT-125-5142A |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 3.15 mm |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 3.15mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 31.5mm |
| Seria | |
| Radius | mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | 3.15mm |
| Countersink Angle | 60 ° stopni |
| Drill Point Diameter | 1mm |
| Bell Diameter | mm |
| Maximum Drill Point Length | 1.9mm |
| Minimum Drill Point Length | 1.3mm |
| Drill Point Angle | 120 ° stopni |