Nawiertak 5mm HSS Sherwood SHR0241861L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak 5mm HSS Sherwood SHR0241861L
Sherwood SHR-024-1861L
SHR0241861L
Nawiertak HSS 5mm SHR0241861L
SHR-024-1861L
SM.CK016,48,2ZLNE
Opis produktu
Wykonano zgodnie z normą BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333, ISO 2540.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | 2.65mm |
| Body Diameter | 5mm |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Bell |
| Drill Point Angle | 118° stopni |
| Drill Point Diameter | 1.25mm |
| Kod EAN13 | 5036140162471 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 1.6mm |
| Minimum Drill Point Length | 1.25mm |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 10 |
| Długość całk./opak. | 60 |
| Waga całkowita | 0.006 |
| Szerokość całk./opak. | 10 |
| Promień | 2.65mm |
| Seria | A204 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS328; Part 2; 1986; DIN333; ISO2540 |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 5mm |
| Kod UNSPSC | 23241605 |