Nawiertak BS3 HSS calowy Sherwood SHR0251831C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS3 HSS calowy Sherwood SHR0251831C
Sherwood SHR-025-1831C
SHR0251831C
KC-016,13,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 1/4" cal |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 3/32" cal |
| EAN13 | 5036140173224 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 5/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | 1/8" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 2" cal |
| Pilot Diameter | 3/32 in |
| Promień | |
| Seria | C100 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1831C |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 3 BS |
| UNSPSC | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm 1/4" cal |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 2" cal |
| Numer produktu | |
| Seria | C100 |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | BS3 |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Drill Point Diameter | mm 3/32" cal |
| Bell Diameter | |
| Maximum Drill Point Length | mm 5/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | mm 1/8" cal |
| Drill Point Angle | 120° stopni |