Nawiertak BS4 bardzo długi 1/8" chwyt 5/16" L4" HSS calowy Sherwood SHR0241884D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS4 bardzo długi 1/8" chwyt 5/16" L4" HSS calowy Sherwood SHR0241884D
Sherwood SHR-024-1884D
SHR0241884D
x Sherwood SHR0241884D SHR0241884D
SHR-024-1884D
SM.CK016,55ZLNE
Opis produktu
Nawiertaki z szlifowanymi rowkami do nawierceń. Długość pozwala na nawiercenia we wnękach i uskokach materiału. Wykonane zgodnie z normami: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN333A : ISO 86, ISO2540, ISO2541.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 1/8" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Wymiary | BS4 |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 5/16" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140270237 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 5/32" calowe |
| Minimum Drill Point Length | 3/16" calowe |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 17 |
| Długość całk./opak. | 120 |
| Waga całkowita | 0.041 |
| Szerokość całk./opak. | 17 |
| Promień | |
| Seria | A204 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Nr produktu | SHR-024-1884D |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 4 BS |
| Kod UNSPSC | 23241605 |