Nawiertak BS5 z węglika spiekanego Sherwood SHR1588050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak BS5 węglika spiekanego Sherwood SHR1588050K
Sherwood SHR-158-8050K
Nawiertakz węglika spiekanego BS5 SHR1588050K
SHR-158-8050K
Opis produktu
Stosowane do wykonywania nakiełków 60° w częściach przewidzianych do dalszej obróbki. Żywotność narzędzia jest zwiększona, można wiercić w materiałach trudnych do obróbki. Kąt 60°. Pilot 118°. Wykonane zgodnie z normą BS328.Tolerancje:
Średnica cięcia: +0.0005"
Średnica chwytu: +0.0010"
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 7/16" calowe |
| Producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 118° stopni |
| Drill Point Diameter | 3/16" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140187368 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 9/32" calowe |
| Minimum Drill Point Length | 1/4" calowe |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 70 |
| Waga całkowita | 0.065 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Promień | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 5 BS |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 70g |
SHR1588050K
Nawiertakz węglika spiekanego BS5 SHR1588050K
SHR-158-8050K
SM.CK016,163,8ZLNE