Nawiertak HSS 12,5mm x5mm Sherwood SHR0251851H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 12,5mm x5mm Sherwood SHR0251851H
Sherwood SHR-025-1851H
SHR0251851H
KC-016,30,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 12.5 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 5 mm |
| EAN13 | 5036140173354 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 7.5 mm |
| Minimum Drill Point Length | 6.3 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 63mm |
| Promień | 16 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1851H |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 12.5 mm |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 45 g |