Nawiertak HSS 16mm x6,3mm Sherwood SHR0251852J
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 16mm x6,3mm Sherwood SHR0251852J
Sherwood SHR-025-1852J
SHR0251852J
KC-016,47,3ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 16 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 6.3 mm |
| EAN13 | 5036140173361 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 9.2 mm |
| Minimum Drill Point Length | 8mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 71mm |
| Promień | 20 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1852J |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 16 mm |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 71 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 16mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 71mm |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Promień | 20mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba elementów | |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 16mm |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Drill Point Diameter | 6.3mm |
| Bell Diameter | |
| Maximum Drill Point Length | 9.2mm |
| Minimum Drill Point Length | 8mm |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Liczba końców | Double-ended |