Nawiertak HSS 25mm x10mm Sherwood SHR0251852N PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 25mm x10mm Sherwood SHR0251852N
Sherwood SHR-025-1852N
SHR0251852N
Nawiertak HSS 25mm x 10mm SHR0251852N
SHR-025-1852N
KC-016,109,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 25 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Drill Point Angle | 120° stopni |
| Drill Point Diameter | 10 mm |
| EAN13 | 5036140173385 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 14.2 mm |
| Minimum Drill Point Length | 12.8 mm |
| Liczba końców | Double-ended |
| Długość całkowita | 103mm |
| Promień | 31.5 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1852N |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Trade Size | 25 mm |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 197 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | 25mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 103mm |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Promień | 31.5mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 DIN 333A ISO 2540 ISO 2541 ISO 866 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | 25mm |
| Countersink Angle | 60° stopni |
| Drill Point Diameter | 10mm |
| Bell Diameter | |
| Maximum Drill Point Length | 14.2mm |
| Minimum Drill Point Length | 12.8mm |
| Drill Point Angle | 120° stopni |