Nawiertak HSS 8mm x3,15mm Sherwood SHR0251849F MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak HSS 8mm x3,15mm Sherwood SHR0251849F SHR-025-1849F
- Średnica zewnętrzna: 8mm
- Średnica pilota: 3,15mm
- Kąt: 60 stopni
- Długość: 50mm
- Długość części pilota (min/max): 3,9-4,9mm
- Wykonane zgodnie z normą BS 328 : Part 2 : 1986, DIN 333A, ISO 866, ISO 2540, ISO 2541
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica chwytu | 8 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| Kąt | 60° stopni |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Kąt wierzchołkowy pilota | 120° stopni |
| Średnica pilota | 3.15 mm |
| EAN13 | 5036140173330 |
| ecl@ss | 21010101 |
| Maksymalna długość pilota | 4.9 mm |
| Minimalna długość pilota | 3.9 mm |
| Liczba końców | 2 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Promień | 10 mm |
| Typ chwytu | Walcowy |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Oznaczenie | SHR-025-1849F |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 7g |