Nawiertak bardzo długi 2,5mm chwyt 8mm L 120mm HSS Sherwood SHR0241866R
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak bardzo długi 2,5mm chwyt 8mm L120mm HSS Sherwood SHR0241866R SHR-024-1866R
SM.CK016,29,4ZLNE
Opis produktu
Nawiertaki z szlifowanymi rowkami do nawierceń. Długość pozwala na nawiercenia we wnękach i uskokach materiału. Wykonane zgodnie z normami: BS 328 : Part 1 : 1986, DIN333A : ISO 86, ISO2540, ISO2541.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica chwytu | 8mm |
| Producent | Sherwood |
| Kąt | 60° stopni |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Kąt końca wiercącego | 118° stopni |
| Średnica końca wiercącego | 2.5mm |
| Kod EAN13 | 5036140162587 |
| Kod eCl@ss | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 3.8mm |
| Minimum Drill Point Length | 3.1mm |
| Liczba końców | Dwustronny |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 130 |
| Waga całkowita | 0.049 |
| Szerokość całk./opak. | 15 |
| Typ chwytu | cylindryczny |
| Standard, norma | BS 328; Part 1; 1986; DIN333A; ISO 866; ISO2540; ISO2541 |
| Nr produktu | SHR-024-1866R |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Rozmiar handlowy | 8mm |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 49g |