Nawiertak węglikowy No.5 Kennedy KEN1589050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
387,00 zł
Cena regularna:
314,63 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak węglikowy No.5 Kennedy KEN1589050K
Kennedy KEN-158-9050K
KEN1589050K
Nawiertak węglikowy No.5KEN-158-9050K
SM.CK016,216,8ZLNE
Do nawierceń w komponentach do dalszej obróbki. Wykonane z węglika, co przedłuża żywotność narzędzia i pozwala nawiercać twarde i trudne materiały. Wykonane zgodnie z norm...: BS 328.
Tolerancje:
Średnica cięcia: +0.0005"
Średnica chwytu: +0.0010"
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 7/16" cal |
| Producent | Kennedy |
| Countersink Angle | 60 ° |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Diameter Body | 7/16" cal |
| Wymiary | BS5 |
| Drill Point Angle | 118 ° |
| Drill Point Diameter | 3/16" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140096950 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 9/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | 1/4" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 95 |
| Waga całkowita | 0.07 |
| Szerokość całk. | 20 |
| Pilot Diameter | 3/16" cal |
| Radius | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS328 |
| Supplier Part No. | 1589050K |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 5 BS |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 70 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm 7/16" cal |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | mm 2-3/4" cal |
| Seria | |
| Radius | mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | BS5 |
| Countersink Angle | 60 ° stopni |
| Drill Point Diameter | mm 3/16" cal |
| Bell Diameter | mm |
| Maximum Drill Point Length | mm 9/32" cal |
| Minimum Drill Point Length | mm 1/4" cal |
| Drill Point Angle | 118 ° stopni |