Nawiertak węglikowy No.6 Kennedy KEN1589060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$309.38
Cena regularna:
$251.53
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nawiertak węglikowy No.6 Kennedy KEN1589060K
Kennedy KEN-158-9060K
KEN1589060K
Nawiertak węglikowy No.6KEN-158-9060K
SM.CK016,364ZLNE
Do nawierceń w komponentach do dalszej obróbki. Wykonane z węglika, co przedłuża żywotność narzędzia i pozwala nawiercać twarde i trudne materiały. Wykonane zgodnie z norm...: BS 328.
Tolerancje:
Średnica cięcia: +0.0005"
Średnica chwytu: +0.0010"
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bell Diameter | |
| Body Diameter | 1/2" cal |
| Producent | Kennedy |
| Countersink Angle | 60 ° |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Style | Plain |
| Diameter Body | 1/2" cal |
| Wymiary | BS6 |
| Drill Point Angle | 118 ° |
| Drill Point Diameter | 7/32" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140096967 |
| eCl@ss Code | 21010101 |
| Maximum Drill Point Length | 5/16" cal |
| Minimum Drill Point Length | 9/32" cal |
| Liczba końców | Double-ended |
| Głębokość całk. | 18 |
| Długość całkowita | 75 |
| Waga całkowita | 0.096 |
| Szerokość całk. | 18 |
| Pilot Diameter | 7/32" cal |
| Radius | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS328 |
| Supplier Part No. | 1589060K |
| System pomiarowy | Inch |
| Trade Size | 6 BS |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 90 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Diameter | mm 1/2" cal |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | mm 3" cal |
| Seria | |
| Radius | mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | BS 328 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Cutting Style | Plain |
| Trade Size | BS6 |
| Countersink Angle | 60 ° stopni |
| Drill Point Diameter | mm 7/32" cal |
| Bell Diameter | mm |
| Maximum Drill Point Length | mm 5/16" cal |
| Minimum Drill Point Length | mm 9/32" cal |
| Drill Point Angle | 118 ° stopni |