Nierozpuszczalny piankowy smar do wiercenia i gwintowania STD 400ml Sherwood SHR7324210K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
STD TAPPING & DRILLING NON SOLUBLE FOAM LUBE 400ml Sherwood SHR7324210K
Sherwood SHR-732-4210K
SHR7324210K
STD TAPPING & DRILLING NON SOLUBLE FOAM LUBE 400ml Sherwood
SHR-732-4210K
SM.CK016,36,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Pianka w aerozolu penetruje i przylega do normalnie trudno dostępnych miejsc i ruchomych powierzchni tnących. Można stosować do zółtych metali bez ryzyka zabrudzenia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 15121502 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-732-4210K |
| EAN13 Barcode | 5036140323124 |
| Lubricant Type | Foam |
| Size | 400 ml |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Applications | Drilling Sawing Tapping |
| Container Type | Aerosol |
| Features | Fast drying High anti-weld features improves surface finish low odour Reduces heat |
| Numer produktu | 32972-AA |
| Size | 400ml |
| For Use On | Yellow Metals |
| Standard, norma |