Nitonakrętka stalowa M10 100szt. Qualfast QFT6441034K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
M10 STEEL LARGE HEAD KNURLED RIVET NUT (pudełko 100) Qualfast QFT6441034K
Qualfast QFT-644-1034K
QFT6441034K
M10 STEEL LARGE HEAD KNURLED RIVET NUT (BOX-100) Qualfast
QFT-644-1034K
SM.CK016,70,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie tulejki nitowe są platerowane na jasny, naturalny kolor, i teraz to jest preferowany sposób wykończenia we wszystkich przemysłach, bo nie ma tam chromu, co ma miejsce przy wykończeniu na cynkowo czy na żółty kolor.
Klinowy kształt tulejek sprawia, że wcinają się one w materiał mocowany, tworząc większy opór momentu obrotowego, w porównaniu ze standardowymi tulejkami nitowymi. Duża, płaska główka pozwala na idealne mocowanie w warunkach użycia dużej siły obrotowej nacisku.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161727 |
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | . |
| EAN13 Barcode | 5036140250406 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dimensions D | 12.9mm |
| Wymiar L | 21mm millimetre |
| Hole Diameter | 13.0 |
| Materiał | Stal |
| Range | 1.0-5.0 |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Dimensions P | 1.7mm |
| Dimensions H | 19mm millimetre |
| Supplied In | Pack of 100 |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Surface Treatment | Plain |