Nitonakrętka stalowa M5 płaska główka 500szt. Qualfast QFT6441045Z
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nitonakrętka stalowa M5 płaska główka 500szt. Qualfast QFT6441045Z
Qualfast QFT-644-1045Z
QFT6441045Z
M5 STEEL CSK HEAD KNURLED RIVET NUT (BOX-500) Qualfast
QFT-644-1045Z
SM.CK016,73,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wszystkie tulejki nitowe są platerowane na jasny, naturalny kolor, i teraz to jest preferowany sposób wykończenia we wszystkich przemysłach, bo nie ma tam chromu, co ma miejsce przy wykończeniu na cynkowo czy na żółty kolor.
Klinowy kształt tulejek sprawia, że wcinają się one w materiał mocowany, tworząc większy opór momentu obrotowego, w porównaniu ze standardowymi tulejkami nitowymi. Ekstra szeroka główka zapewnia wyjątkowo mocny zacisk, przy pozostawieniu naddatku tulejki na powierzchni.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140059481 |
| Supplier Part No. | QFT-644-1045Z |
| UNSPSC Code | 31161727 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Dimensions D | 6.9mm |
| Wymiar L | 13mm millimetre |
| Hole Diameter | 7.0 |
| Materiał | Stal |
| Range | 2.5-4.0 |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Dimensions P | 1.5mm |
| Dimensions H | 10mm millimetre |
| Supplied In | Pack of 500 |
| Opakowanie zbiorcze | 500 |
| Surface Treatment | Plain |