Nity 4,8x12mm aluminiowe długie 25szt. Qualfast QFT6445072D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nity 4,8x12mm aluminiowe długie 25szt. Qualfast QFT6445072D
Qualfast QFT-644-5072D
QFT6445072D
KC-016,7,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Rivet, Metric - Aluminium - Large Head - DIN 7337
Large Head
For all applications of blind riveting. Aluminium rivet head with steel mandrel. Medium strength, use with aluminium and where rust is a problem. Select grip based on thickness of material to be riveted.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Body Ø | 4.8 mm |
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140321625 |
| Length Below Shoulder | 12 mm |
| Oznaczenie | QFT-644-5072D |
| UNSPSC | 31162200 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 12mm |
| Materiał | Aluminium |
| Head Shape | Large Head |
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Rivet Diameter | 4.8mm |