No.1 610x360mm COIR FIBRE DOOR MAT Cotswold COT9075010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.1 610x360mm COIR FIBRE DOOR MAT Cotswold COT9075010K
COT-907-5010K
Z oprawionymi krawędziami.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Cotswold |
| EAN13 Barcode | 5036140377363 |
| Długość | 36 cm |
| Supplier Part No. | 9075010K |
| Typ | No.1 |
| UNSPSC Code | 52101500 |
| Waga | 750 g |
| Szerokość | 61 cm |