No.4x48 UNF HSSGT STR. FLUTE PLUG TAP Sherwood SHR0851050C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
No.4x48 UNF HSSGT STR. FLUTE PLUG TAP Sherwood SHR0851050C
SHR-085-1050C
IS0 529 - rowek prosty różne rozmiary - do otworów nieprzelotowych
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140388871 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 44.5 mm |
| Średnica chwytu | 2.80 mm |
| Rozmiar - skok | No.4 x 48 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1050C |
| Długość części gwintowej | 9.45 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 48mm |
| Skok gwintu | 48 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | No.4 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.5mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Nonferrous Metals Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |