Nóż do taśm i linek Senator SEN5372000K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż do taśm i linek Senator SEN5372000K
Senator SEN-537-2000K
SEN5372000K
NOZ DO TASM I LINEK Senator
SEN-537-2000K
SM.CK016,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do przecinania taśmy i linek plastikowych. Ostrze jest częściowo osłonięte by zapobiec przypadkowemu cięciu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140160781 |
| eCl@ss Code | 21040602 |
| Głębokość całk. | 3.5 |
| Długość całkowita | 225 |
| Waga całkowita | 0.008 |
| Szerokość całk. | 65 |
| Supplier Part No. | SEN-537-2000K |
| UNSPSC Code | 27111503 |
| Waga elementu | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Colour | Niebieski |
| Długość całkowita | 80mm |
| Typ | Safety Knife |
| Materiał ostrza | Stal |
| Handle Material | ABS Plastic |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Blade Operation | fixed |
| Knife Features | Blade Enclosed in Product |