Nóż kieszonkowy składany Yamoto YMT5371500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż kieszonkowy składany Yamoto YMT5371500K
Yamoto YMT-537-1500K
YMT5371500K
NOZ KIESZONKOWY SKLADANY Yamoto
YMT-537-1500K
SM.CK016,19,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nóż kieszonkowy składany
Obudowa cynkowa. Stosowany do cięcia i przycinania. Mechanizm sprężynowy automatycznie blokuje ostrze w otwartej lub zamkniętej pozycji. Dwa ostrza mogą być przechowywane w obudowie. Może być zamocowany do breloka kluczy.
Długość (zamknięty): 100mm, Długość (otwarty): 135mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140013636 |
| eCl@ss Code | 29039001 |
| Głębokość całk. | 10 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 0.083 |
| Szerokość całk. | 85 |
| Supplier Part No. | YMT-537-1500K |
| UNSPSC Code | 27111504 |
| Waga elementu | 84 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 35mm |
| Szerokość ostrza | 10mm |
| Closed Length | 100mm |
| Handle Colour | Silver |
| Number of Blades | 1 |
| Długość całkowita | 135mm |
| Typ | Pocket Knife |
| Materiał ostrza | Stal węglowa |
| Handle Material | Aluminium |
| Blade Dimensions | 35mm x 10mm |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Straight |
| Reusability | Multiple Use/Replaceable Blades |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Number of Functions | |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Folding |
| Knife Features | Auto-lock Keyring |