Nóż oprawkowy 1" 25,4mm L 8" 20mm stalka okrągła HSS-Co calowa kobaltowa Kennedy KEN0904380K
dostępny
Cena regularna:
363,30 zł
Cena regularna:
295,37 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż oprawkowy 1" średnica 8" HSS-Co calowy kobaltowy Kennedy KEN0904380K
Kennedy KEN-090-4380K
KEN0904380K
KC-016,294,1ZN/SM.[NM]
Szybsze skrawanie, dłuższa żywotność i zmniejszenie kosztów. Półwyroby o przekroju kwadratowym i prostokątnym dostarczane są z końcami ściętymi pod kątem 15o. Półwyroby przecinaków dostarczane są z 2o z ukosowaniem boku, ścięcie pod kątem 10o (góra i dół).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bevel Angle | |
| Marka, producent | Kennedy |
| Cobalt Percentage | 5 % |
| Średnica | 1" cal |
| Wymiary | 1 x 8 mm |
| EAN13 | 5036140282971 |
| End Angle Type | Non-beveled |
| End Shape | Round |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wysokość całkowita | |
| Długość całkowita | 8" cal |
| Szerokość całk. | |
| Oznaczenie | KEN-090-4380K |
| Toolbit Length | 8" cal |
| UNSPSC | 23242104 |
| Waga elementu | 860 g |