Nóż oprawkowy 25mm SQ x160mm HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0903950K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
71,18 €
Cena regularna:
57,87 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż oprawkowy 25mm SQ x160mm HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0903950K
Kennedy KEN-090-3950K
KEN0903950K
SM.CK016,193,7ZLNE
Szybsze skrawanie, dłuższa żywotność i zmniejszenie kosztów. Półwyroby o przekroju kwadratowym i prostokątnym dostarczane są z końcami ściętymi pod kątem 15o. Półwyroby przecinaków dostarczane są z 2o z ukosowaniem boku, ścięcie pod kątem 10o (góra i dół).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bevel Angle | 15° stopni |
| Marka | Kennedy |
| Cobalt Percentage | 5 % |
| Średnica | |
| Wymiary | 25x25x160 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140093799 |
| eCl@ss Code | 21010902 |
| End Angle Type | Two Beveled Ends |
| Kształt zakończenia | Kwadrat |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wysokość całkowita | 25 mm |
| Długość całk. | 160 mm |
| Szerokość całk. | 25 mm |
| Sup. Part No. | KEN-090-3950K |
| Toolbit Height | 25mm |
| Toolbit Length | 160mm |
| UNSPSC Code | 23242104 |
| Waga | 760 g |