Nóż składany kieszonkowy 2-ostrzowy Senator SEN5371000K Wyprzedaż PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż składany kieszonkowy 2-ostrzowy Senator SEN5371000K
Senator SEN-537-1000K
SEN5371000K
NOZ SKLADANY KIESZONKOWY, 2-OSTRZOWY Senator
SEN-537-1000K
SM.CK016,36ZLNE
Narzędzia Cromwell
Uchwyt o tradycyjnym kształcie wykonany z drewna różanego. Ostrze ze stali nierdzewnej
i mosiężne wzmocnienia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 50 mm |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140004962 |
| eCl@ss Code | 29039001 |
| Głębokość całk. | 15 |
| Długość całkowita | 190 |
| Waga całkowita | 0.11 |
| Szerokość całk. | 70 |
| Supplier Part No. | SEN-537-1000K |
| UNSPSC Code | 27111504 |
| Waga elementu | 95 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 63.5mm |
| Szerokość ostrza | 15mm |
| Closed Length | 69mm |
| Handle Colour | Brown |
| Number of Blades | 2 |
| Długość całkowita | 125mm |
| Typ | Pocket Knife |
| Materiał ostrza | Stainless Steel |
| Handle Material | Drewno |
| Blade Dimensions | 63.5x15 |
| Compatible Materials | Adhesive Tape Cardboard Paper Plastic Shrink Wrap/Stretch Film |
| Blade Shape | Curved Straight |
| Reusability | Multiple Use/Non-replaceable Blades |
| Hand Preference | Right/Left Hand |
| Number of Functions | |
| Blade Edge Type | Standard |
| Blade Operation | Folding |
| Knife Features | Twin Heads |