Nóż tokarski CKJNR 2525M16 Indexa IND1060240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
109,70 €
Cena regularna:
89,19 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski CKJNR 2525M16 Indexa IND1060240K
Indexa IND-106-0240K
IND1060240K
Nóż tokarski CKJNR 2525M16 Indexa IND1060240K
IND-106-0240K
SM.CK016,390,9ZLNE
93° kąt przyłożenia
55° Płytki równoległoboczne ujemne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 93 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080096 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 34 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | 55 ° |
| Kształt płytki | Parallelogram |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Typ płytki | KN_X |
| ISO Designation | CKJNR 2525M16 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.71 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Supplier Part No. | 1060240K |
| Typ uchwytu | CKJN |
| UNSPSC Code | 23242106 |