Nóż tokarski CSDPN 1616H09 Indexa IND1060420K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$79.30
Cena regularna:
$64.47
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski CSDPN 1616H09 Indexa IND1060420K
Indexa IND-106-0420K
IND1060420K
Nóż tokarski CSDPN 1616H09 Indexa IND1060420K
IND-106-0420K
SM.CK016,239,2ZLNE
45° kąt przyłożenia
11° płytki trójkątne dodatnie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 45 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Neutral |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080119 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0903 |
| Typ płytki | SP_R; SP_N |
| ISO Designation | CSDPN 1616H09 |
| Długość całkowita (l1) | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.19 |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Straight |
| Szerokość chwytu (b) | 16 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 8 mm |
| Supplier Part No. | 1060420K |
| Typ uchwytu | CSDP |
| UNSPSC Code | 23242106 |