Nóż tokarski CSDPN 2020K12 Indexa IND1060460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
308,50 zł
Cena regularna:
250,81 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski CSDPN 2020K12 Indexa IND1060460K
Indexa IND-106-0460K
IND1060460K
Nóż tokarski CSDPN 2020K12 Indexa IND1060460K
IND-106-0460K
SM.CK016,258,6ZLNE
45° kąt przyłożenia
11° płytki trójkątne dodatnie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 45 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Neutral |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080126 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1203 |
| Typ płytki | SP_R; SP_N |
| ISO Designation | CSDPN 2020K12 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.365 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Straight |
| Szerokość chwytu (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 10 mm |
| Supplier Part No. | 1060460K |
| Typ uchwytu | CSDP |
| UNSPSC Code | 23242106 |