Nóż tokarski CTGPR 2525M16 Indexa IND1061120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
324,50 zł
Cena regularna:
263,82 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski CTGPR 2525M16 Indexa IND1061120K
Indexa IND-106-1120K
IND1061120K
Nóż tokarski CTGPR 2525M16 Indexa IND1061120K
IND-106-1120K
SM.CK016,274,9ZLNE
90° kąt przyłożenia
11° płytki trójkątne dodatnie
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 11 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080218 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1603 |
| ISO Designation | CTGPR 2525M16 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.695 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Supplier Part No. | 1061120K |
| Typ uchwytu | CTGP |
| UNSPSC Code | 23242106 |