Nóż tokarski DIR 0032S22 Indexa IND1068320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$219.77
Cena regularna:
$178.68
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski DIR 0032S22 Indexa IND1068320K
Indexa IND-106-8320K
IND1068320K
Nóż tokarski DIR 0032S22 Indexa IND1068320K
IND-106-8320K
SM.CK016,712,5ZLNE
DIR - wewnętrzny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Centre to Cutting Tip | 21.6 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height | |
| EAN13 Barcode | 5036140082090 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Rozmiar płytki | 22 mm |
| Insert Type | Laydown |
| ISO Designation | DIR 0032S 22 |
| Minimum Bore Diameter | 36 mm |
| Neck Diameter | |
| Neck Length | |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Waga całkowita | 1.42 |
| Średnica chwytu | 32 mm |
| Wysokość części chwytowej | 32 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Szerokość chwytu | |
| Side to Cutting Tip | |
| Supplier Part No. | 1068320K |
| Threading Location | Internal |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 22 |
| Neck Diameter | mm |
| Długość całkowita | 250mm |
| Średnica chwytu | 32mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Neck Length | mm |
| ISO Designation | DIR 0032S 22 |
| Rodzaj chwytu płytki | Dual Top Clamp & Screw-on |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Threading Location | Internal |
| Insert Type | Laydown |
| Minimum Bore Diameter | 36mm |
| Centre to Cutting Tip | 21.6mm |