Nóż tokarski MVVNN 2525M16 Indexa IND1061600K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$100.36
Cena regularna:
$81.59
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski MVVNN 2525M16 Indexa IND1061600K
Indexa IND-106-1600K
IND1061600K
Nóż tokarski MVVNN 2525M16 Indexa IND1061600K
IND-106-1600K
SM.CK016,324,1ZLNE
72.5° kąt przyłożenia.
35° płytki rombowe ujemne.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.64 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1061600K |
| EAN13 Barcode | 5036140080294 |
| ISO Designation | MVVNN 2525M16 |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Materiał chwytu | Stal |
| Zawarte płytki | None |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Typ płytki | VN_A:VN_G |
| Insert Shape | 35 Rhombic |
| Approach Angle | 72.5 ° |
| Długość całk. (l1) | 150 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Typ uchwytu | MVVN |
| Cutting Direction | Neutral |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp &Pin Lock |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Product Number | MVVNN2525M16-K |
| Typ płytki | VN_A:VN_G |
| Cutting Direction | Neutral |
| Clearance Angle | 0 ° degree |
| Approach Angle | 72.5 ° degree |
| ISO Designation | MVVNN 2525M16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Top Clamp & Pin Lock |
| Typ uchwytu | MVVN |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Długość całk. (l1) | 150 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 35° Rhombic ° degree |
| Side to Cutting Tip (f) | 12.5 mm |
| Head Length (l2) | 48 mm |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |