Nóż tokarski No.25 ze stali HSS hakowy Kennedy KEN0106120K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
43,32 €
Cena regularna:
35,22 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Nóż tokarski No.25 ze stali HSS hakowy KEN0106120K
Kennedy KEN-010-6120K
KEN0106120K Kennedy No.25 12x12mm prawy HSS BUTT WELDED LATHE TOOL
Produkowane z wysokiej jakości spiekanych stali. Przeznaczone do pracy przy obróbce zgrubnej i wykańczającej. Wykonane zgodnie z normą BS 1296 : Part 3 : 1978. Kształt nr 25RH: Kąty pochylenia i wybrania: Kąt wierzchołkowy: 5°, Kąt przyłożenia boczny: 6°, Kąt przyłożenia: 0°, Kąt ustawienia: 2°, Kąt boczny: 3°.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całk. | 95 |
| Szerokość całk. | 12 |
| Głębokość całk. | 12 |
| Waga | 0.12 |
| UNSPSC Code | 23242300 |
| eCl@ss Code | 21010901 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0106120K |
| EAN13 Barcode | 5036140337671 |
| Top Rake Angle | 5° |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ narzędzia | Right Angle Recessing; |
| Materiał ostrza | HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel; Aluminium; Brass; Bronze; Cast Iron; Steel;Tool; |
| Grupa materiałowa | HSS |
| Front Clearance Angle | 6° |
| Kąt przyłożenia boczny | 3° |
| Approach Angle | 0° |
| Trail Angle | 2° |
| Included Angle | |
| Cutting Angle | |
| Standard, norma | BS 1296 Part 3: 1978 |
| Corner Radius Angle | |
| Wysokość części chwytowej | 12 mm |
| Szerokość chwytu | 12 mm |
| Średnica chwytu | |
| Numer narzędzia | 25 |
| Cutting Width |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Included Angle | ° degree |
| Długość całk. | 100 mm |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | mm |
| Szerokość chwytu | 12 mm |
| Wysokość części chwytowej | 12 mm |
| Cutting Angle | ° degree |
| Cutting Direction | Prawy |
| Typ narzędzia | Right Angle Recessing |
| Materiał ostrza | HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Brass Bronze Cast Iron Stal Tool |
| Standard, norma | BS 1296 Part 3: 1978 |
| Numer narzędzia | 25 |
| Grupa materiałowa | HSS |
| Top Rake Angle | 5 ° degree |
| Front Clearance Angle | 6 ° degree |
| Kąt przyłożenia boczny | 3 ° degree |
| Approach Angle | 0 ° degree |
| Corner Radius Angle | ° degree |
| Trail Angle | 2 ° degree |
| Cutting Width | mm |