Nóż tokarski No.50A 12x12mm HSS prawy Kennedy KEN0108620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
85,29 €
Cena regularna:
69,34 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski No.50A 12x12mm HSS prawy Kennedy KEN0108620K
Kennedy KEN-010-8620K
KEN0108620K
No.50A 12x12mm prawy HSS BUTT WELDED LATHE TOOL Kennedy KEN0108620K
Kennedy KEN-010-8620K
SM.CK016,176,5ZLNE
Opis produktu
Produkowane z wysokiej jakości spiekanych stali. Przeznaczone do pracy przy obróbce zgrubnej i wykańczającej. Wykonane zgodnie z normą BS 1296 : Part 3 : 1978. Kształt nr 50A: Kąty pochylenia i wybrania: Kąt wierzchołkowy: 5°, Kąt przyłożenia boczny: 6°, Kąt przyłożenia 0°, Kąt ustawienia: 1°, Kąt boczny: 1°.Produkowane z wysokiej jakości spiekanych stali. Przeznaczone do pracy przy obróbce zgrubnej i wykańczaj cej. Wykonane zgodnie z normą BS 1296 : Part 3 : 1978. Kształt nr 50RH Kąty pochylenia i wybrania Kąt wierzchołkowy 5° Kąt przyłożenia boczny 6° Kąt przyłożenia 0° Kąt ustawienia 1° Kąt boczny 1° Promień wierzchołka -
ą
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 0° stopni |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Corner Radius Angle | |
| Cutting Angle | |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Prawostronny, prawy |
| Kod EAN13 | 5036140269699 |
| Kod eCl@ss | 21010901 |
| Front Clearance Angle | 6° stopni |
| Included Angle | |
| Zastosowanie do | Stal stopowa, aluminium, mosiądz, brąz, żeliwo, stal |
| Grupa materiałowa | HSS |
| Głębokosć całk./opak. | 12 |
| Długość całk./opak. | 145 |
| Waga całkowita | 0.165 |
| Średnica chwytu | |
| Wysokość części chwytowej | 12mm |
| Szerokość chwytu | 12mm |
| Kąt przyłożenia boczny | 1° stopni |
| Standard, norma | BS 1296 Part 3: 1978 |
| Materiał końcówki | HSS |
| Numer narzędzia | 50A |
| Typ narzędzia | Internal Screw Cutting; |
| Top Rake Angle | 5° stopni |
| Trail Angle | -1° stopni |
| Kod UNSPSC | 23242300 |