Nóż tokarski PRSNL 2525M12 Indexa IND1062850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.40
Cena regularna:
$56.42
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PRSNL 2525M12 Indexa IND1062850K
Indexa IND-106-2850K
IND1062850K
KC-016,207,9ZN/SM.[NM]
Płytki okrągłe ujemne.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 | 5036140283206 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12 mm |
| Insert Shape | Round |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | RN_A; RN_G |
| ISO Designation | PRSNL 2525M12 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Oznaczenie | IND-106-2850K |
| Typ uchwytu | PRSN |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | PRSNL2525M12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | RN_A RN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 25mm |
| Wysokość części chwytowej | 25mm |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Approach Angle | 90° stopni |
| Neck Length | 28mm |
| ISO Designation | PRSNL 2525M12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PRSN |
| Shank Width (b) | 25mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Round |
| Side to Cutting Tip (f) | 32mm |
| Head Length (l2) | 28mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12mm |
| Insert Inscribed Circle | 12mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 32mm |