Nóż tokarski PRSNR 2525M12 Indexa IND1062840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.12
Cena regularna:
$56.20
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PRSNR 2525M12 Indexa IND1062840K
Indexa IND-106-2840K
IND1062840K
Nóż tokarski PRSNR 2525M12 Indexa IND1062840K
IND-106-2840K
SM.CK016,207,9ZLNE
90° kąt przyłożenia.
Płytki okrągłe ujemne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080553 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12 mm |
| Kształt płytki | Round |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | RN_A; RN_G |
| ISO Designation | PRSNR 2525M12 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.7 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 32 mm |
| Supplier Part No. | 1062840K |
| Typ uchwytu | PRSN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | PRSNR2525M12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | RN_A RN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 25mm |
| Wysokość części chwytowej | 25mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| Neck Length | 28mm |
| ISO Designation | PRSNR 2525M12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PRSN |
| Szerokość chwytu (b) | 25mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Round |
| Side to Cutting Tip (f) | 32mm |
| Head Length (l2) | 28mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 32mm |