Nóż tokarski PSBNR 2525M12 Indexa IND1062960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$69.12
Cena regularna:
$56.20
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PSBNR 2525M12 Indexa IND1062960K
Indexa IND-106-2960K
IND1062960K
Nóż tokarski PSBNR 2525M12 Indexa IND1062960K
IND-106-2960K
SM.CK016,207,9ZLNE
75° kąt przyłożenia płytki kwadratowe ujemne.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 75 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080584 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 28 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 12.7 mm |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | SN_A; SN_G |
| ISO Designation | PSBNR 2525M12 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.73 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Straight |
| Szerokość chwytu (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 22 mm |
| Supplier Part No. | 1062960K |
| Typ uchwytu | PSBN |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Długość całkowita | 150mm |
| Numer produktu | PSBNR2525M12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | SN_A SN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 25mm |
| Wysokość części chwytowej | 25mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 0 ° stopni |
| Approach Angle | 75 ° stopni |
| Neck Length | 28mm |
| ISO Designation | PSBNR 2525M12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PSBN |
| Szerokość chwytu (b) | 25mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Side to Cutting Tip (f) | 22mm |
| Head Length (l2) | 28mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 22mm |