Nóż tokarski PSDN N 1616H09 Indexa IND1063210K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Indexa PSDNN 1616H09 EXTERNAL TOOLHOLDER IND1063210K
Indexa IND-106-3210K
IND1063210K Indexa PSDNN 1616H09 EXTERNAL TOOLHOLDER
45° czołowy kąt przyłożenia.
płytki kwadratowe ujemne.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.19 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1063210K |
| EAN13 Barcode | 5036140364202 |
| Rozmiar płytki | 0903 |
| Cutting Direction | Neutral |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PSDN |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Shank Width (b) | 16 mm |
| Długość całk. (l1) | 100 mm |
| Approach Angle | 45 ° |
| Typ płytki | SN_A; SN_G |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Shank Style | Straight |
| Materiał chwytu | Steel |
| Insert Shape | Square |
| Clearance Angle | 0 ° |
| Side to Cutting Tip (f) | 8 mm |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 9 mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| ISO Designation | PSDNN 1616H09 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0903 |
| Długość całk. | 100 mm |
| Product Number | PSDNN1616H09 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | SN_A SN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 16 mm |
| Wysokość części chwytowej | 16 mm |
| Cutting Direction | Neutral |
| Clearance Angle | 0 ° degree |
| Approach Angle | 45 ° degree |
| Neck Length | 22 mm |
| ISO Designation | PSDNN 1616H09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PSDN |
| Shank Width (b) | 16 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Square |
| Side to Cutting Tip (f) | 8 mm |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 8mm |