Nóż tokarski PTGNR 1616H16 Indexa IND1063900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$121.95
Cena regularna:
$99.15
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PTGNR 1616H16 Indexa IND1063900K
Indexa IND-106-3900K
IND1063900K
KC-016,201,5ZN/SM.[NM]
płytki trójkątne ujemne.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| EAN13 | 5036140080720 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | Triangular |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Typ płytki | TN_A; TN_G |
| ISO Designation | PTGNR 1616H16 |
| Długość całkowita (l1) | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 16 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 20 mm |
| Oznaczenie | IND-106-3900K |
| Typ uchwytu | PTGN |
| UNSPSC | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1604 |
| Długość całkowita | 100mm |
| Numer produktu | PTGNR1616H16 |
| Średnica chwytu | mm |
| Typ płytki | TN_A TN_G |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Height | 16mm |
| Wysokość części chwytowej | 16mm |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Approach Angle | 90° stopni |
| Neck Length | 22mm |
| ISO Designation | PTGNL 1616H16 |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Typ uchwytu | PTGN |
| Shank Width (b) | 16mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Triangular |
| Side to Cutting Tip (f) | 20mm |
| Head Length (l2) | 22mm |
| Insert Cutting Edge Length | 16mm |
| Insert Inscribed Circle | 9.52mm |
| Set Type | Individual Toolholder |
| Centre to Cutting Tip | 20mm |