Nóż tokarski PWLNL 1616H06 Indexa IND1064082K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
69,73 €
Cena regularna:
56,69 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PWLNL 1616H06 Indexa IND1064082K
Indexa IND-106-4082K
IND1064082K
PWLNL 1616H06 EXTERNAL TOOLHOLDER INDEXA IND1064082K
IND-106-4082K
KC-016,245,6ZN/SM.[NM]
80° płytki ujemne ‘trigon’.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| EAN13 | 5036140283237 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Head Length (l2) | 21 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | 80 Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Typ płytki | WN_A; WN_G |
| ISO Designation | PWLNL 1616H06 |
| Długość całkowita (l1) | 100 mm |
| Waga całkowita | 0.2 |
| Wysokość chwytu (h) | 16 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 16 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 20 mm |
| Oznaczenie | IND-106-4082K |
| Typ uchwytu | PWLN |
| UNSPSC | 23242106 |