Nóż tokarski PWLNL 2020K06 Indexa IND1064092K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$121.07
Cena regularna:
$98.43
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski PWLNL 2020K06 Indexa IND1064092K
Indexa IND-106-4092K
IND1064092K
SM.CK016,245,6ZLNE
80° płytki ujemne ‘trigon’.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka | Indexa |
| Clearance Angle | 0° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140080812 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Head Length (l2) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 6 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Lever Lock |
| Insert Inscribed Circle | 9.52 mm |
| Insert Shape | 80 Trigon |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0604 |
| Typ płytki | WN_A; WN_G |
| ISO Designation | PWLNL 2020K06 |
| Długość całk. (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.385 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 25 mm |
| Typ uchwytu | PWLN |
| UNSPSC Code | 23242106 |