Nóż tokarski SCLCL 2020K12 Indexa IND1064515K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
74,08 €
Cena regularna:
60,22 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SCLCL 2020K12 Indexa IND1064515K
Indexa IND-106-4515K
IND1064515K
SCLCL 2020K12 EXTERNAL TOOLHOLDER INDEXA IND1064515K
IND-106-4515K
KC-016,263,6ZN/SM.[NM]
80° płytka rombowa dodatnia.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 95° stopni |
| Marka, producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 | 5036140283268 |
| ecl@ss | 28039190 |
| Head Length (l2) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | SCLC |
| Insert Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Typ płytki | CC_T |
| ISO Designation | SCLCL 2020K12 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.39 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Stal |
| Shank Style | Offset |
| Shank Width (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 25 mm |
| Oznaczenie | IND-106-4515K |
| Typ uchwytu | Screw -On |
| UNSPSC | 23242106 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Numer produktu | SCLCL2020K12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Offset |
| Typ płytki | CC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7° stopni |
| Approach Angle | 95° stopni |
| Neck Length | 25mm |
| ISO Designation | SCLCR 2525M12 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SCLC |
| Wysokość chwytu (h) | 20mm |
| Shank Width (b) | 20mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 80 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 25mm |
| Head Length (l2) | 25mm |
| Cutting Height (h1) | 20mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.70mm |
| Set Type | Individual Toolholder |