Nóż tokarski SRDCN 2525M06 Indexa IND1064970K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$89.47
Cena regularna:
$72.74
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SRDCN 2525M06 Indexa IND1064970K
Indexa IND-106-4970K
IND1064970K
Nóż tokarski SRDCN 2525M06 Indexa IND1064970K
IND-106-4970K
SM.CK016,271,8ZLNE
90° Kąt przyłożenia, płytka dodatnia okrągła.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.625 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1064970K |
| EAN13 Barcode | 5036140081130 |
| Typ uchwytu | SRDC |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8 mm |
| Insert Inscribed Circle | 6 mm |
| ISO Designation | SRDCN 2525M06 |
| Head Length (l2) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 15.5 mm |
| Shank Style | Straight |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Steel |
| Insert Shape | Round |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Approach Angle | 90 ° |
| Typ płytki | RC_M; RC_T |
| Rozmiar płytki | 0602MO |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Długość całk. (l1) | 150 mm |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Cutting Direction | Neutral |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0602MO |
| Numer produktu | 106-497 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Straight |
| Typ płytki | RC_M RC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Direction | Neutral |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| Neck Length | 25 mm |
| ISO Designation | SRDCN 2525M08 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SRDC |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Shank Width (b) | 25 mm |
| Długość całk. (l1) | 150 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | Round |
| Side to Cutting Tip (f) | 15.5 mm |
| Head Length (l2) | 25 mm |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8 mm |
| Insert Inscribed Circle | 6 mm |
| Set Type | Individual Toolholder |