Nóż tokarski SRDCN 2525M08 Indexa IND1064980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
76,31 €
Cena regularna:
62,04 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SRDCN 2525M08 Indexa IND1064980K
Indexa IND-106-4980K
IND1064980K
Nóż tokarski SRDCN 2525M08 Indexa IND1064980K
IND-106-4980K
SM.CK016,271,8ZLNE
90° Kąt przyłożenia, płytka dodatnia okrągła.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 90 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Cutting Height (h1) | 25 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081147 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 25 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 8 mm |
| Kształt płytki | Round |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 0803MO |
| Typ płytki | RC_M; RC_T |
| ISO Designation | SRDCN 2525M08 |
| Długość całkowita (l1) | 150 mm |
| Waga całkowita | 0.595 |
| Wysokość chwytu (h) | 25 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Straight |
| Szerokość chwytu (b) | 25 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 15.5 mm |
| Supplier Part No. | 1064980K |
| Typ uchwytu | SRDC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0803MO |
| Numer produktu | 106-4980 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Straight |
| Typ płytki | RC_M RC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Neutralny |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 90 ° stopni |
| Neck Length | 25mm |
| ISO Designation | SSDCN 1212F09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SSDC |
| Wysokość chwytu (h) | 25mm |
| Szerokość chwytu (b) | 25mm |
| Długość całkowita (l1) | 150mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Round |
| Side to Cutting Tip (f) | 15.5mm |
| Head Length (l2) | 25mm |
| Cutting Height (h1) | 25mm |
| Insert Cutting Edge Length | 8mm |
| Insert Inscribed Circle | 8mm |
| Set Type | Individual Toolholder |