Nóż tokarski SSSCR 2020K12 Indexa IND1065390K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
101,24 €
Cena regularna:
82,31 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SSSCR 2020K12 Indexa IND1065390K
Indexa IND-106-5390K
IND1065390K
Nóż tokarski SSSCR 2020K12 Indexa IND1065390K
IND-106-5390K
SM.CK016,239,6ZLNE
45° Czołowy kąt przyłożenia,
7° płytka kwadratowa dodatnia.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Approach Angle | 45 ° |
| Producent | Indexa |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Cutting Height (h1) | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140081208 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Head Length (l2) | 22 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12 mm |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Insert Inscribed Circle | 12.70 mm |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Zawarte płytki | None |
| Rozmiar płytki | 1204 mm |
| Typ płytki | SC_T |
| ISO Designation | SSSCR 2020K12 |
| Długość całkowita (l1) | 125 mm |
| Waga całkowita | 0.415 |
| Wysokość chwytu (h) | 20 mm |
| Materiał chwytu | Steel |
| Shank Style | Offset |
| Szerokość chwytu (b) | 20 mm |
| Side to Cutting Tip (f) | 25 mm |
| Supplier Part No. | 1065390K |
| Typ uchwytu | SSSC |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 1204 |
| Numer produktu | SSSCR2020K12 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Offset |
| Typ płytki | SC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Clearance Angle | 7 ° stopni |
| Approach Angle | 45 ° stopni |
| Neck Length | 22mm |
| ISO Designation | STGCR 1010E09 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SSSC |
| Wysokość chwytu (h) | 20mm |
| Szerokość chwytu (b) | 20mm |
| Długość całkowita (l1) | 125mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Kształt płytki | Kwadrat |
| Side to Cutting Tip (f) | 25mm |
| Head Length (l2) | 22mm |
| Cutting Height (h1) | 20mm |
| Insert Cutting Edge Length | 12mm |
| Insert Inscribed Circle | 12.70mm |
| Set Type | Individual Toolholder |