Nóż tokarski lutowany 207 P40 Kennedy KEN1003855K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
64,88 €
Cena regularna:
52,75 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski lutowany 207 P40 Kennedy KEN1003855K
Kennedy KEN-100-3855K
KEN1003855K
KC-016,56,7ZN/SM.[NM]
P40: Gatunek przeznaczony do ciężkiej obróbki zgrubnej stali, staliwnych odlewów przy dużych posuwach i niskich/średnich szybkościach. Można używać też w trudnych warunkach, kiedy często przerywać trzeba operację toczenia. Ten gatunek można stosować przy operacji zdzierania i obróbki stali magnezytowych.
P30: Gatunek do ciężkiej obróbki zgrubnej toczenia i wytaczania we wszystkich grupach stali. Zalecany też w przerywanych operacjach i obróbce przy niskich prędkościach i dużych posuwach.
K20: Gatunek generalnego stosowania. Idealny do obróbki żeliwa, metali nieżelaznych, bakalitu itp. Zapewnia odporność na ścieranie i twardość podczas toczenia przy średnich szybkościach. Można stosować przy dużych posuwach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Clearance Angle | 6° stopni |
| Cutting Direction | Left Hand |
| EAN13 | 5036140095151 |
| ecl@ss | 21010901 |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Promień naroża | 1/32" cal |
| Długość całkowita | 6 1/2" cal |
| Wysokość części chwytowej | 1" cal |
| Szerokość chwytu | 1" cal |
| Standard, norma | ISO DIN BHMA |
| Oznaczenie | KEN-100-3855K |
| Materiał ostrza | Węglik |
| Tool No. | 207 |
| Typ narzędzia | Cranked Turning Facing |
| UNSPSC | 23241601 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Included Angle | ° stopni |
| Długość całkowita | 6-1/2" cal |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | " cal |
| Szerokość chwytu | 1" cal |
| Wysokość części chwytowej | 1" cal |
| Cutting Direction | Left Hand |
| Typ narzędzia | Cranked Turning Facing |
| ISO Category Grade | P |
| ISO Cut | P40 |
| Materiał ostrza | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Stal |
| Lead Angle | ° stopni |
| Boring Bar Angle | ° stopni |
| Clearance Angle | 6° stopni |
| Standard, norma | ISO DIN BHMA |
| Numer narzędzia | 207 |
| Grupa materiałowa |